ÚDRŽBA PODLAH

Vaše podlaha si zaslouží podobnou péči jako Vaše milované vozidlo nebo jakákoliv další věc v domácnosti, kterou používáte každodenně a počítáte s tím, že Vám bude léta dobře sloužit. Zvláště dřevěná podlaha vyžaduje speciální pozornost a je třeba rozlišovat, jakou má podlaha finální povrchovou úpravu.

 

Údržbu olejovaných dřevěných podlah začínáme v případě silného znečištění použitím speciálního hloubkového čističe, u běžného znečištění pak pouze speciálním mýdlem vyvinutým pro olejované dřevěné podlahy. Po vyschnutí na podlahu nanášíme „kačenou“ pečující čirý nebo pigmentovaný olej dle barvy podlahy. 

 

Lakované podlahy čistíme opět speciálním mýdlem nebo čističem a pak nanášíme balzám, který lak projasní. Na rozdíl od olejovaných podlah žádný přípravek nezajistí zamaskování rozsáhlejších škrábanců. Výrazněji poškrábanou podlahu lze opravit již jen celoplošnou renovací (zbroušením původního laku a vytvořením nové povrchové úpravy), kterou Vám také rádi zajistíme – více viz „RENOVACE DŘEVĚNÝCH PODLAH“.

 

Na údržbu dřevěných podlah používáme především produkty značky Woca od osvědčeného dánského výrobce WoodCare Denmark A/S. Výrobky Woca držíme skladem a jsou Vám k dispozici k prodeji – více viz „PŘÍSLUŠENSTVÍ K PODLAHÁM“.
 

Kontaktujte nás

Rádi vymyslíme řešení i pro vás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.