O nás

Společnost BESTPARKETT, s.r.o. se od roku 2007 zabývá dovozem a prodejem dřevěných podlah a teras z evropských i exotických dřevin. Stoupající poptávka po službách nás směřovala k rozšíření portfolia o nabídku montáže podlah a teras, obložení schodových stupňů a stěn, renovace a údržby.

Nezalekneme se ani netradičních zakázek. Můžeme se pochlubit podlahami v obchodních centrech a ve školách, obložením fasády a balkonů hotelu dřevem, dřevěnými slunolamy a pochozími plochami na pavlačovém domě nebo kompletní renovací intarsovaných podlahových čtverců z 19. století.

Dodáváme dřevěné intarsované čtverce a ornamenty do historických budov – např. na velvyslanectví či do zámků. Dovážíme několikametrová zámecká prkna či realizujeme podlahy v restauracích, barech, tanečních sálech, tělocvičnách a na dalších místech. Námi dodadné podlahy najdete kromě České republiky v Chorvatsku (ostrov Korčula, Pula), Švýcarsku, Rakousku, Itálii, Německu, Maďarsku, Slovensku, Francii, Anglii, Libanonu a dalších zemích.

Kontaktujte nás

Rádi vymyslíme řešení i pro vás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.