Vinylové podlahy

Floor forever

Vinylová podlaha Floor Forever dokonale zútulní váš domov. Její povrch tlumí zvuky a příjemně tepelně izoluje. Hodí se i do místností s podlahovým vytápěním. Navíc je vysoce odolná, takže snese i ostré drápky vašich domácích mazlíčků. Je dostupná v lepeném i zámkovém provedení.

Více informací o vinylových podlahách Floor Forever najdete zde.

 

Fatra

Český výrobce Fatra nabízí širokou škálu přírodních dekorů dřeva, kamene i textilu v provedeních určených jak k celoplošnému lepení, tak k plovoucímu položení. Samozřejmostí je snadná údržba a nechybí ani komfortní pocit při chůzi. Zaručena je vysoká odolnost s dlouhou životností. Své využití najde jak v domácích, komerčních tak veřejných prostorech.

Moduleo

Sortiment Moduleo obsahuje desky i dlaždice, které lze použít pro plovoucí (CLICK) i celoplošně lepené položení. Výborné ekonomické řešení především pro rezidenční a lehce komerční prostory.

Některé z dalších nabízených značek: Gerflor, Wineo, Floorify, Comfort Floors

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Egger
kolekce Prime

Nabízíme pět nejžádanějších dekorů. I přes svoji malou tloušťku – 7 mm, nabízejí třídu zátěže 32. Samozřejmostí je dlouhá životnost, na kterou dává výrobce garanci dvacet let. Vyznačují se snadnou údržbou povrchu a antibakteriálností díky melaminové pryskyřici. Jsou vhodné pro položení na teplovodní podlahové vytápění.

Některé z dalších nabízených značek: Floor Forever Laminate

Kontaktujte nás

Rádi vymyslíme řešení i pro vás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.